Yurtdışı Temsilcilik Ofisleri

Temsilcilik ofisleri ilgili genç aşçıları İtalyan mutfağı ve kültürü üzerine eğitime yazdırıyorlar

Albania

Finlandia

Germania

Grecia

Norvegia

Olanda (e la parte fiamminga della città di Bruxelles)

Repubblica Ceca

Svizzera

Regno Unito

Russia

Turchia

Cipro

Cina

Giappone

India

Corea del Sud

Singapore

Taiwan

Canada

USA

Argentina

Brasile

Honduras

Messico

Perù

Central Asia

Colombia

Thailandia

Okulumuz aktivitelerinin tanıtımı ve kurs kayıtları yurtdışında 27 ülkede faaliyet gösteren Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’ya dağılmış olan temsilcilik ofisleri sayesinde yapılmaktadir.

Avrupa

Arnavutluk
ANDE-LMR Agency LTD Nr 116, Gurten Business Center, Volkswagen Complex, Office 139 Tirane ALBANIA Phone:   +355 4 222 97-24 Fax:   +355 4 225 95-64 E-mail: adela.makashi@ande-lm.com.al
Finlandiya
Almanya
Yunanistan
Marco Della Puppa Camera di Commercio Italo-ellenica di Salonicco K. Karamanli, 47 -54639 Thessaloniki Phone: +30 2310947744, Fax: +30 2310951542 E-mail: marco@italchamber.gr
Norveç
Ada Faroppa Furnes Kristiansandsgate 12 B 0463 Oslo Phone: +47-21904391 Mobile: +47-95703093 E-mail: norway@icif.com
Hollanda (ve Brüksel şehir Flaman bölümü)
365 EVENTI – The Italian Touch & Taste – Mr Bas Lenoire Donatusstraat 49 6361 TK Nuth Phone: +31-(0)45-5241270 Website: www.365-eventi.nl/horeca-opleidingen-italie E-mail: info@365-eventi.nl
Çek Cumhuriyeti
Repubblica Ceca Livia Pieralli Ruzova 2, 789 85 Mohelnice Phone: +420 776 169 723 E-mail: repceca@icif.com
Polonya
Agnieszka Liwinska Masłowice 12, 97-515 Masłowice woj. Łódzkie – Polonia E-mail: poland@icif.com; agnieszka_liwinska@yahoo.it
İsviçre
OPERA – Francesco Mancuso Ch. Des Philosophes 6 12060 ARZIER Phone: +41-22-3662411 Fax: +41-22-3662889 E-mail: francesco@vinopera.com
Birleşik Krallık ve Kuzey İrlanda
Paula Ferreira 25 Salisbury Road UB2 5QJ London Tel: + 44 7787148628 E-mail: icif.uk@icif.com
Portekiz
Viana Dos Santos Silva Elsa Rua Das Faias, 202- 2° Esq. Costa da Guia 2750-688 – Cascais – Portugal Phone: + 351 934844915 E-mail: portugal@icif.comelsaviana@welcometo.co.ao
Ukrayna
Manchuk Nadiia Dragomanova 1 e – 02068 – Kyiv- Ukraine Phone No.: +380663123331 +380638600695 E-mail: ukraine@icif.com

Rusya

World & Love – Natalia Maximova Bolshoy Predtechenskiy pereulok, b. 22 123022, Russia, Moscow Tel: +7 (495) 721- 51-03  /  +7 (499) 391 09 16 E-mail: info@world8love.ru

Kazakistan

Mr Adil Ruslan Via Akhmetova, 49 – Almaty Kazakistan E-mail: adil_russlan86@hotmail.com

GÜNEY AFRİKA

Roman Zablocki 30, Nice Road, Plumstead, 6800, Cape Town, South Africa Phone No.: +27 (0) 616267361 E-mail: southafrica@icif.com

Central Asia (TAJIKISTAN, UZBEKISTAN, MONGOLIA, KYRGYZSTAN and TURKMENISTAN with the right of extension also on Kazakhstan)

Gourmet Culinary School Ms Tatyana Kantseva Shopping Mall – Astana Mall, Tauelsidik 34, 3 floor – 010000 – Astana, Kazakhstan Phone number: + 7 8-701-138-83-47 E-mail: tatyana_talanova@mail.rugourmet.kz@gmail.com

Orta Doğu

Türkiye (KKTC ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)
Perihan DEMİR Laleli mah.Bagkur Evl.Dr.Cemil Sener cad. No:8 Kat:4 Daire:11 PK 45030 Merkez/MANISA/TURKIYE Phone: +90 5436108048 E-mail: icifturkey@gmail.com

Kıbrıs

E-mail: cyprus@icif.com

Uzak Doğu

Çin

Ms. Kelly Chu
Envitaly International Co., Ltd.
4F., No. 5, Section 2, Anhe Road, Da’an District, 10680-Taipei city, Taiwan
Phone: +886-2-2931-8055
Fax: +886-2-2931-8052
Mobile Phone: +886-983-518-728
E-mail: info@iciftaiwan.com.twkellychu@envitaly.com.twvkny1688@gmail.com

ICIF China Office
c/o Shanghai Lingang Science and Technology School (on-site training location)
Shanghai City, New District of Pudong, Nanhui New Town
Fangzhu Road N.801 • 201306
Tel:+ 86 021-68031866 • Fax:+ 86 021-68031866
E-mail: china@icif.com

Japonya

Hiroo Nozawa 1-29-803 Asashicho – Chuo – Ku, 104-0044 Tokyo, Japan Phone: +81-3-35451990 Fax: +81-3-35451992 E-mail: info@icif-japan.com E-mail: japan@icif.com Web site: www.icif-japan.com Ken-ichi Sugiura 8-2 Nishi-chou – Toyama-shi – Toyama 930-0062, Japan Phone: +81-7-644932418 E-mail: cuore900@softbank.ne.jp

Hindistan

The Indo-Italian Chamber of Commerce and Industry 502, Bengal Chemicals Compound Veer Savarkar Marg Bombay 400 025 – India Phone: +91-22-24368186 ext. 113 Fax: +91-22-24368191 E-mail: india@icif.com

Güney Kore

OH HYUN MI Website: www.icifkorea.co.kr E-mail: icifcorea@gmail.com E-mail: korea@icif.com

Singapur

C/o Italian Chamber of Commerce – Singapore 89 Neil Road # 01 – 01 Singapore 088849 Phone: +65-62230356 Fax +65-62230357 E-mail: singapore@italchamber.org.sg Website: www.italchamber.org.sg

Tayvan

Ms. Kelly Chu Envitaly International Co., Ltd. 4F., No. 5, Section 2, Anhe Road, Da’an District, 10680-Taipei city, Taiwan Phone: +886-2-2931-8055 Fax: +886-2-2931-8052 Mobile Phone: +886-983-518-728 E-mail: info@iciftaiwan.com.twkellychu@envitaly.com.twvkny1688@gmail.com

Tayland

c/o Thai-Italian Chamber of Commerce Segretario generale Michele Tomea Vanit Building II, 16 Flr. Suite 1601 B, 1126/2 New Petchburi Road,Bangkok 10400, Thailand Office: + 66 (0) 2 255 8695 Fax: + 66 (0) 2 253 9896 E-mail: info@thaitch.org; thai@icif.com

Kuzey Amerika

Kanada

Rossana De Angelis 95 Lawrie Road, Thornhill, Ontario, L4J3N6, Canada Phone No.: +1 437-779-3713 E-mail: canada@icif.com

America Birleşik Devletleri

Culinary Liaisons LLC  – Sig. Enrico Bazzoni 126 2nd Place, Brooklyn NY 11231 Tel. (+1) 718 596 1176 E-mail: ebchef@gmail.com For information on One (1) week short & Intensive Courses  included in the Training and Development Project “Tradition, Technology and Innovation in Italian Cuisine” ICF – ITALIAN CULINARY FOUNDATION  – Tony May, Founder & President 12 East 49th street 11th Floor, New York, NY 10017 Phone No:. +1212 381 0938 E-Mail: info@italianculinaryfoundation.com; clairelindsay@italianculinaryfoundation.com; tonymay@italianculinaryfoundation.com

Enrico Bazzoni
Culinary Liaisons, LLC/ ICIF USA
126 2nd Place
Brooklyn NY 11231
718-596-1176

Ms Trisha Reekoye
Territory: Mid-Atlantic and Southern States
1674 Dorothy Lane
Woodbridge, VA 22191
Phone No:. (+1) 484-794-4820
E-mail: treekoye@gmail.com

Orta ve Güney Amerika

Arjantinli

PLAZA ARGENTINA – Mr. Daniel Ormeno C.so Matteotti 70/B – 14037 – Portacomaro (AT) Mob. +39 331-6327973 E-mail: argentina@icif.com; info@plazaargentina.org

Brezilya

Paola Tedeschi c/o ETEC Sta. Ifigênia – 3° andar, sala 11 Rua General Couto de Magalhães 145 CEP. 01212-901, Santa Ifigenia, São Paulo (SP), Brasile Tel. +55-11-33244028 E-mail: brazil@icif.com www.icifbrasil.com.br

Honduras

Cristina Isabel Morataya Giron Hotel y Villas Las Verandas Pristine Bay, French Harbor, Roatan, Islas de la Bahia, Honduras, C.A. Phone: +504 3314 – 9346 E-mail: cristinamorataya@yahoo.com

Meksika

Carlos Velazquez Col. San Jose Insurgentes, Mexico D.F Tel: +52 1 (55) 3884 1029 E-mail: mexico@icif.com

Peru

Rosa Margaret Inche Palacios Tel: +39 389 558 5309 E-mail: peru@icif.com Via Ferdinando Gabotto n.22 14100 Asti (AT) Italia

Kolombiya

Zamir Novoa Arevalo Zami El Pastelero Cell. +(57) 319 7661345 E-mail: colombia@icif.com Via Calle 163 No. 19° 75 – 110131 Bogotà – Kolombiya

Ekvador

Alex Javier Trujillo Aviles Pasaje Rodó 01-47 y Sucre, Ambato, Ecuador Telefono: (+59) 30987549242 E-mail: ecuador@icif.com

Şili

Cesar Manuel Paez Henriquez Los ingenieros 4829, macul, 7820474, Santiago, Cile Telefono: +569 9825 7593 E-mail: cile@icif.com

AVUSTRALYA

Nicolas Lizarazo Rubiano 1 great hall drive, 4220 miami, Queensland (QL), Australia, Unit B5 Telefono: (+61) 452159397 E-mail: australia@icif.com